Středa, Červen 24, 2020
Rovně: Pekárek, Krpata Jaromír
Karty:
ČK: Roček Jirka
Baláš - Mládek Luboš, Melc Václav, Krpata Tomáš, Johanides Lukáš - Šándor Michal, Krpata Jaromír (K), Hofman Tomáš, Žatecký Václav - Pekárek Michal, Machatý Milan. Hokejově střídali: Dušek Jakub, Roček Jiří, Šándor Marek, Shejbal Radek.

V našem druhém zápase o letní Pohár Miroslava Antla, jsme zavítali k dalšímu derby do sousedních Holic. Proti místnímu "B" se hrálo v nově zrekonstruovaném areálu a na výborně připraveném hřišti. Dá se říct že výsledek je spravedlivý, když v prvním poločase hrál náš Sokol lepší fotbal a ve druhém se karta obrátila. Na penalty jsme byli lepší, tudíž si odvážíme výhru 3:2 po penaltách. Stínem utkání jsou vážné zranění nestárnoucí legendy našeho fotbale Vaška Melce a o generaci mladšího Lukáše Johanidese. Když přičteme červenou kartu Jirky Ročka, přišli jsme na sobotní zápas minimálně o 3 hráče.

Takže v sobotu v Jaroslavi nashledanou.