65
Karty:
3:0
Baláš - Král D., Krpata T., Šándor Michal, Kašpar A. - Pekárek (89. Roček), Krpata J. (C), Žatecký, Dušek (45. Kučera) - Absolon (65. Sluka), Machatý.

Na podzim naši hráči dokázali doma soupeře dokonale rozebrat, vyhráli přesvědčivě 9:3. Přesto, k tomuto důležitému úvodnímu zápasu odjížděli s patřičným respektem Řada hráčů domácích působila dříve  ve vyšších mládežnických soutěžích v Pardubicích a má tudíž svou nespornou fotbalovou kvalitu, menší hřiště v Dražkovicích také nevěstilo nic dobrého. Výkon našeho týmu v první půli působil vlažným dojmem, domácí vstřelili gól a po první půli vedli 1:0. Zlepšený výkon celého týmu v druhém  poločase přinesl kýžený obrat výsledku a veledůležité první jarní vítězství. Pochvala za předvedený výkon  především pro střelce branek.