Neděle, Březen 25, 2018
Žatecký 3x
Sluka - Král D., Melc, Roček, Kučera (Mikan) - Dušek, Mládek, Krpata T., Krpata J.(Šándor Marek), Šándor Michal - Žatecký

Zpět na přírodní trávu, zapomenout na umělé povrchy z tréninků i předchozích přípravných zápasů. To byl hlavní smysl tohoto přátelského zápasu před zahájením jarní mistrovské soutěže. Zápasu se soupeřem, který bojuje o postup do elitní soutěže okresu ve III. třídě Přeloučsko. Domácí měli  z našeho týmu respekt, byli  si vědomi  toho, že náš tým nasázel soupeřům na podzim v soutěži spoustu gólů, věděl i o tom, že do týmu znovu přichází Jarda Krpata, který je stále hráčem krajské výkonnostní úrovně. Ale...K zápasu neodcestoval Honza Baláš (doléčuje úraz), Milan Machatý (pracovní důvody), Aleš Kašpar (rodinná oslava), Martin Koláček a Luboš Kaplan ( rekre), Michal Pekárek (omluva bez udání důvodu), Luděk Vach (zdravotní problémy) a Milan Absolon (ještě se nezapojil do přípravy). K tomu po čtvrt hodině odstoupil pro lehčí  svalové problémy  Jarda Krpata. V zápase mělo naše mužstvo více šancí, nehrál se však žádný oku lahodící fotbal, šlo však spíše o to, znovu si zvyknout na přírodní trávu, která však dokázala po předchozích mrazivých dnech připravit nejedno překvapení. Náš tým před koncem první půle dokázal po spolupráci Luboše Mládka a Vaška Žateckého otočit výsledek, ve druhé půli byl našim střelcem opět Vašek Žatecký, soupeř vyrovnal těsně před závěrečným hvizdem. Autor hattricku Vašek Žatecký byl největším nebezpečím pro domácí,celkově však lze konstatovat, že se hrál  přípravný fotbal nevalné úrovně, který snad splnil svůj účel. Gratulace hráčů i všech příznivců směřovala k Marku Šándorovi, který v těchto dnes slaví krásné dvacáté narozeniny.   Máro, mnoho zdaru, pevné zdraví, ať se ti vše daří, a taky ať tě fotbal hlavně baví !