V. Žatecký 3x, M. Rojkovič, V. Melc, Michal Šándor
Rázek
60
R.Valenta, M. Rokovič, M. Kašpar, R. Král, T. Chocholouš,- M. Nečesaný, V. Melc, Michal Šándor, P. Motyčka – V. Žatecký, A. Kašpar střídali: M. Cimfl, L. Toušek, T. Roček

K prvnímu zápasu nového ročníku jsme jeli do Sezemic, k mužstvu které jsme neznali. Prvních 15 minut to byla taková oťukávaná od obou soupeřů. První naši branku jsme dali po akci Nečesaného, který dal pas za obranu a Žatecký šel sám na brankaře, udělal kličku i brankáři a do prázdné skóroval 1:0. Druhá branka padla po přihrávce Mekyho na Žateckého, který překonal pomocí teče 45letihého brankaře domácích podruhé 2:0. Sezemice hrozili sice z brejků,  ale naše obrana to zvládla na jedničku, včele s dobře hrajícím stoperem Kašparem, který si dovolil i některé svoje jedinečné otočky.

V 49. minutě si míč nahrávaný před branku srazil do vlastní sítě hráč Sezemic a bylo rozhodnuto 3:0. Dvě minuty před tím se ještě předvedla našim příznivcům nová akvizice v brance – Roman Valenta, když nohou vyrazil jedinou vážnější příležitost Sezemic za celý zápas.  Další branku dal náš nejstarší hráč na place Meky, a to po rohu když nikým nehlídán zpoza penalty zavěsil hlavou a tím dosáhl 70 branky své kariéry v Rovni (nebojte ještě nekončím J). Soupeř hrozil brejky, ale jak obrana, tak i náš nový (staronový) brankář vše zvládli na jedničku. Další průběh zápasu ovlivnilo trošku faulů ze strany soupeře, což rozhodčí nějak  nebral v potaz a bylo tam i pár zakopnutých míčů . Další branky  našeho týmu jsme dali po brejcích, to když se prosadili V. Žatecký, V. Melc a Michal Šándor. Zbytek vyložených šancí (takových pět) ještě chytl sezemický brankář.

Závěrem: Opět těžce slepovaná sestava, ale dali jsme to d hromady (i když jsme dohrávali v deseti  po zranění  Šándora).  Jsem spokojen s výsledkem i hrou, jen tak dál kluci. Meky