Komárek, Absolon (P)
Říha
0
J. Baláš - M. Kašpar, M. Cimfl, R. Král, T. Chocholouš - J. Dušek, D. Král, P. Motyčka, T. Komárek - M. Rojkovič, R. Přibyl (střídal M. Absolon)

K předposlednímu domácímu zápasu,opět těžce dávaná sestava dohromady,dík Podzimkovi,  že má náladu pořád někomu volat a prosit, zda na zápas dorazí.  Je potřeba se včas omluvit a ne dvě hodiny před zápasem,dík Podzime. K samotnému zápasu co napsat. Z naší strany,opět hra jen po jedné straně, otáčet hru  hru se už asi nenaučíme a hlavně nikam nespěchat, viz,nakopávané míče na naše útočníky, které s přehledem hosté uhlídali. K první vážnější akci se dostal Komárek a střelou na zadní tyč, překvapil brankáře Dašic 1:0. V prvním poločase bylo šancí dost ale to zakončení,bud nepřesnost nebo chybělo štěstí aby jsme vedli o více branek,na druhou stránku i hosté měli šance,my měli v bráně Baldu a hostům taky chybělo štěstí aby míč skončil v naší síti.Do druhého poločasu jsme udělali změnu v sestavě,přišel Absolon a byly jsme více nebezpeční. Z jednoho takového utoku ,kde Absolon dostal míč metr od brankové čáry na zadní tyč,kde sice byl Rojkovič, ale skrz krtka mu míč přeskočil a balon netrefil. Hosté hrozili z brejků, naštěstí vždy byly lapeni do naší ofsajdové pasti, kterou vždy dobře posoudil náš věrný pomezní J.Čapek a rozhodčí to vždy odpískal. K výkonu rozhodčího, no,co dodat, mladý kluk,byl bohužel hodně nepřesný. Další naše šance zazdil Rojkovič,dvakrát hlavou netrefil zařízení.My se musíme zaměřit na lepší zakončení,hlavně střílet zpoza vápna,bude to zakončené a případné dorážky mohou skončit v síti. Hosté vždy po našem špatném zakončení, rychle podnikali brejky, které jim bohužel  ve třech případech vyšli ,sice trošku po nedorozumění v naší obraně. Dík všem hráčům, škoda,bod by byl hezky i když bylo na tři. Závěrem,zamyslet se nad sebou a hlavně nad přístupem k fotbalu,jo a omluvenky fakt dřív,dík.

Zapsal: M. Rojkovič