T. Komárek 2x, Marek Šándor, P. Motyčka
Sponer
80
M. Rojkovič - M. Kašpar, D. Svoboda, R. Shejbal, M. Nečesaný - P. Motyčka, Marek Šándor, V. Žatecký, Michal Šándor - T.Komárek, D. Král (R. Král, R. Přibyl, J. Dušek)

Do vedení jsme se dostali v 20. minutě to když si agilní T. Komárek našel odražený míč ve vápně a nedal brankáři hostí šanci 1:0. Poté hra bez větších příležitostí.

V 55. minutě jsme navýšili vedení a střelcem byl opět T. Komárek 2:0. V 64. využili hosté nedůslednosti v našich obraných řadách a snížili na 2:1. Dvoubrankové vedení nám vrátil v 73. minutě pěknou křižnou střelou Marek Šándor 3:1. Hosté však nesložili zbraně a 75. a 84. minutě ukázali dvakrát udeřit po rychlé akci. Vítězství na naši stranu vrátil v poslední minutě P. Motyčka, to když ho ideálné uvolnil Milan Kašpar, P. Motyčka si narazil o tyč a poté propálil hostující hráče 4:3.

Závěrem: Vyhrané utkání, které jsme málem ztratili. Vítězství zařídila zkušenost.