Neděle, Duben 12, 2015
J. Dušek
J. Baláš - O. Mikuláš, J. Zeman, L. Mládek, O. Koláček - A. Kašpar, M. Koláček, T. Madák, Svoboda Š. - M. Brňák, T. Komárek. Střídali: L. Mile, J. Dušek, M. Absolon

Takovéto zápasy, kdy máme scénář ve své režii, musíme vyhrávat. Mančaftu se dá vytknout pár chyb, ale jediné na co jsem naštvaný, je zahazování 100% šancí. Těch jsme měli minimálně  osm.. Komárek, který byl v sestavě poprvé, zahrál velmi slušně, ale k čemu je vám útočník, který góly nestřílí. Je to sice první bod zvenku, ale díky předvedené hře, která nebyla špatná, jsme měli mít body tři.
Bodování hráčů: vcelku jednoduché, všichni za 6, pouze Komárek ze neproměňování 5 (podotýkám, že herně zahrál moc dobře) a Dúša za 7 (konečně se prosadil střelecky a přihrál i na 100% gólovku) Hráče zápasu si zvolili se stejným počtem bodů Důšu a Luboše.
Jirka Tesař