Dřenický pohár
Absolon
0
Baláš - Shejbal R., Koláček M., Brňák, Zeman - Kašpar, Madák, Šándor, Mládek - Dušek, Absolon. Střídali: Komárek T., Roček

Zápas rozdílných poločasů, když první půlka z naší strany dobrá, druhá půlka se odvíjela v naší neorganizovasnoti. Oba góly byly Dřenicům darovány, když hlavně za druhý se "Balda" bude červenat ještě dlouho. Ale "kdyby" se proměnily naše šance, mohl by náš golman svoji hrubku hodit za hlavu a 3 body by byly naše.

A co na to trenér ?

Zdravím všechny příznivce roveňského fotbalu :-). Začnu pozitivní informací,  a raději hned dvěma :-). Poprvé před zápasem jsem měl pocit, že jdeme hrát fotbal s týmem, který má i hráče na střídání. Druhé velké plus byli zástupci výboru, kteří na lavičce přispěli k dobré atmosféře. K samotnému hodnocení zápasu mohu popsat dva naprosto odlišné poločasy. První byl z mého pohledu slušný - bojovnost, nasazení, kombinace, jeden na jednoho. Míč jsme měli poměrně dlouho v držení a pojetí bylo slušně ofenzivní. Bohužel koncovka nebyla ideální. První čtvrthodinka druhého poločasu byla také dobrá a do šedesáté minuty měl být výsledek v náš prospěch minimálně 4 - 0. Ale najednou se udělalo několik chyb, soupeř dal gól a rázem jsme začali hrát nakopávanou - jedním slovem moc špatný - spousta individuálních chyb, naprosto se vytratila nabídka i nasazení. Následoval druhý gól, díky kterému soupeř zvítězil. Zde velmi zapracovala psychika. Tohle musíme s hráči ještě probrat. Závěrem jen to, že se jedná o přípravný zápas a jsem rád, když se v těchto zápasech projeví nedostatky. Teď s tím musíme pracovat. Sportu zdar. Jirka Tesař