Středa, Květen 7, 2014
Janatka (TJ Sokol Moravany)
brankář - Flígr (TJ Sokol Moravany), obrana - Kamenohorský, Hemer (TJ Sokol Moravany),Chocholouš, Matěna (TJ Sokol Moravany), záloha - Mikuláš, Janatka (TJ Sokol Moravany), útok - Šitina, Šafránek, Kosina, Peterka a Dvořák (oba TJ Sokol Moravany)

První třetina nebyla příliš k pokoukání. Naši borci vypadali, jako kdyby se právě brobudili, ale ani soupeř, až na jednu vstřelenou branku, nic neukázal. Do druhé třetiny jsme nastoupili s větší chutí hrát a přineslo to jednu vstřelenou branku, kdy se z trestného kopu trefil Štěpán Janatka. Bohužel se i soupeři dvakrát prosadil a do třetí třetiny jsme nastupovali s dvoubrankovým rozdílem. Bohužel až ve třetí třetině se naši borci rozehráli a předvedli i pár povedených akcí se zakončením na bránu. I přes to, že jsme na soupeřovu bránu vyslali několik povedených střel, soupeřova brankáře se nám překonat nepodařilo. Ukázalo se staré pravidlo  "nedáš, dostaneš" a i třetí třetinu jsme o gol  prohráli.

Závěr: Tentokrát se nám zápas moc nepovedl, utkání rozhodlo naše zaváhaní v prvních dvou třetinách.

Ondra