5:6
Kakrda, Kamenohorský, Mikuláš 3x
0
Hájek (TJ Sokol Moravany) Kamenohorský, Matěna (TJ Sokol Moravany), Mikuláš, Macháček (TJ Sokol Moravany), Šafránek, Chocholouš,Kosina,Kakrda (TJ Sokol Moravany).

Za krásného májového počasí jsme na domácím hřišti  přívitali amatérský fotbalový klub z Horního Jeleni.

První třetina skončila nerozhodně 1:1 (Kakrda). Do druhé třetiny vystřídal v bráně Kakrda Hájka, ale už v druhé minutě jsme, po přímém kopu prohrávali 2:1. Hosté si vedení dlouho neužili neboť minutu na to srovnal Mikuláš.
Za nás se ještě krásnou střelou po rohovém kopu prezentoval Kamenohorský, ale bohužel i hosté dokázali jeden gol přidat a upravili tak výsledek druhé třetiny na 2:3.
Třetí třetina skončila nerozhodně 2:2 (Mikuláš 2x)

Závěr: Krásné utkání se spousty gólů a nádherných fotbalových momentů. Pocvhvala všem hráčům.

Zapsal: Ondra Mikuláš