30
Karty:
70. Kurka
Bareš – Jelínek, Šándor Marek, Kurka, Dušek – Johanides, Mile, Kučera, Svoboda – Šeda, Michal Šándor (střídal Michal Cibrik, Jakub Cibrik, Kopecký, Komárek T.)

Do sobotního zápasu jsme nenastupovali v nejsilnější sestavě, nikdo z týmu nechápal proč, ale bylo to tak Komárek byl na střídačce. Zápas začal naší přesilou a to jsme využili dvěma střelami Kučery 2:0. Soupeř moc šancí neměl jen nakopával balóny za naší obranu a z ojedinělé akce byl faulován ve vápně 2:1. Na konci prvního poločasu zakončil své sólo Mile 3:1. Ve druhém poločase jsme pokračovali v útočném fotbale nejdřív, Kučera završil hattrick 4:1, poté Komárek střílel metr vedle brány a brankář si to tam hodil sám i rozhodčí se zasmál 5:1. Pak z rychlé akce Šándor už na 6:1. Zápas už se jen dohrával docela v ostrém, každý souboj někoho bolel, to vyústilo k červené kartě Kurky, který dal pěstí soupeři, který si o to říkal.

Zapsal: Lukáš Johanides