L. Míle 2x, L. Johanides
Slabý
0
T. Bareš - M. Dušek, L. Jelínek, Marek Šándor, P. Kurka, L. Johanides, J. Kučera, L. Mile, Š. Svoboda, Michal Šándor, F. Komárek

Před zápasovým domluvením se někteří hráči nedostavili, tím pádem jsme museli hrát pouze v jedenácti hráčích. Proto jsme museli udělat provizorní sestavu, která po taktických pokynech trenéra vyšla.

V 1. poločase se ze šancí 4:0 pouze jedna díky Milemu ujala. Soupeř vyrovnal 5 minut  před koncem prvního poločasu.

V druhém poločase soupeř zatlačil. Díky obětavým zákrokům od naší obrany z toho nic nepadlo.Po vyrovnání hry, kde jsme se dostali ke standartní situaci rohového kopu, který proměnil Johanides v branku, byl proveden tak, jak trénujeme. V posledních minutách zápasu byla na obou stranách kupa nepřesností, ze kterých jsme opět vytěžili rohový kop, který kupodivu diváků, díky Milemu skončil v bráně a zvýšil na 3:1.

Děkuji všem hráčům za předvedený výkon, hlavně obráncům a kapitánovi, který uposlechl trenérských rad.

Zapsal M. Rojkovič

A ještě trochu jiný pohled (pohled hráče)

V sobotním utkání nastoupil dorost ve velice silné útočné sestavě a to se projevilo hned v prvním poločase. Soupeře jsme tlačili a vyústil z toho gól Ládi Mileho na 0:1. Soupeř nestíhal a byl všude pozdě, ale my to nepotrestali, tak jsme dostali náhodného góla - soupeř centroval, ale spadlo nám to do brány. Do kabiny se tak šlo nerozhodně. V kabině panovala trošku podrážděná nálada, ale věděli jsme, že na ně máme, tak jsme šli do druhého poločasu s tím, že chceme 3 body. Pár šancí bylo, ale prosadit se nám odařilo až z rohového kopu, který kopal Láďa Mile a Johanides skóroval. Náš tým se uklidnil a začal jen bránit. Soupeř tlačil, ale góla nedal a my ke konci kopali roh a soupeř si dal vlastňáka

Zapsal: Lukáš Johanides