Branky:
L. Vach
Diváci:
0

Tentokrát nás čekal sok nám ne tolik známý, ale dle výsledků z probíhajicího turnaje určitě ne snadný. Soupeř hrající Okresní přebor Rychnovsko během pěti minut ukázal svoje karty. To když Albrechtický středopolař dvakrát postupoval sám na bránu, ale k našemu štěstí ani v jednom případě nedal. Soupeř byl dál nebezpečnější, ale vedení jsme se ujali my. Šišán odcentroval na Mikuláše, který hlavou ještě rozezvonil tyč, míč se dostal k Vachovi a bylo 1:0. Jenže ani v tomto zápase nám nebylo přáno čistého štítu a během pár minut bylo 1:1. Stalo se tak, že si naši bránící hráči nerozebrali při standartce soupeře a ten nikým neatakován hlavou srovnal. Ještě do přestávky soupeř odskočil na rozdíl jednoho gólu, když jsme opět neuhlídali standartku!!! 2:1 pro Albrechtice.

Do druhého poločasu jsme šli jak je asi v tomto turnaji tradicí s mankem, takže bylo zase na nás nějaké góly dát. Jenže to se nestalo a snad jediná akce která stojí za povšimnutí byla, když Vach vymotal několik hráčů, sám se dostal až před soupeřovu bránu, leč zakončil hůře jak osmiletý elév. Do konce zápasu už měl jen 2x slovo náš soupeř. To když při jednom ze svých přečíslení krajní záložník odcentroval a pro zakončujicího hráče nebyl problém zvýšit na 3:1. A na závěr přišla ještě naše hrubka, když náš stoper dal hlavou slabou malou domů a při následných zmatcích soupeř upravil na konečných 4:1.