3:4
1:2
Kremlička 3x, Kučera 1
0

V páté minutě si domácí dezorientovaný hráč nastřelil vlastní břevno. V desáté minutě už Kremlička mířil přesně 0:1. Po 25 minutách se krásně placirkou k tyči trefil Kučera a bylo 0:2. Pět minut před pauzou chyboval náš golman když mu vypadla lokta z náruče a na dorážku už byl bezmocný 1:2.

Po přestávce domácí přidali a s podporou velmi silného větru zatlačili naší jedenáctku před vlastní pokutové uzemí. Ale golman Horyna zůstával neprůstřelný. Skóre se tak měnilo až v poslední dvacetiminutovce. Nejprve domácí vyrovnali, a hned za 5 minut šli poprvé v zápase do vedení.  V tu chvíli na naše borce už nikdo moc peněz nevsadil. Ale chyba lávky. V posledních 5 minutách dokončil hattrick muž zápasu Kremlička zařídil tak tři body pro náš tým.

Referát z utkání sepsal: P. Herbst