40
Karty:
ČK 60. A. Kašpar (po 2 žluté)
J. Kopřiva - O. Koláček, M. Koláček, L. Mládek, D. Král - A. Kašpar, L. Vach, F. Pýcha, L. Kaplan - D. Šišán, V. Melc

Po úvodní oťukávačce v 17. minutě vyslal do úniku L. Kaplan D. Krále, ten byl ve vápně faulován a nařízenou penaltu s přehledem proměnil L. Vach. Neuteklo ani 60 sekund a chybu v domácí rozehrávce střelou z první podél golmana potrestal V. Melc 2:0 (nahrával F. Pýcha). Ve 22. minutě fauloval na půli A. Kašpar a dostal ŽK. V 37 minutě vyslal L. Kaplan do úniku V. Melce, ten ale tentokrát v přímém souboji s domácím golmanem selhal. Z následného rohu vznikla, před bránou domácích trva mrva, ale L. Kaplan svoji šanci nevyužil.

Do druhého poločasu vstopili domácí aktivněji a náš tým přehrávali. V těchto těžkých chvílích nás podržel brankář J. Kopřiva a měli jsme také trochu štěstí. Vše se paradoxně zlomilo v 60. minutě, kdy sudí Májek vyloučil po druhé přísné žluté A. Kašpara. To však náš tým nepoložilo. Ba naopak jsme byli stále lepší. To jsme potvrdili v 74. minutě, kdy si nechal ze střídačky poradil L. Vach jak má kopnout přímý kop, na jeho centr naskočil V. Melc a přehlavičkoval i vyběhnuvšího golmana - 3:0. V 85. to bylo 4:0 to když z obrany domácích údělal solné sloupy L. Vach a plácírou skoroval na zadní tyč. Závěrem: slušné utkání a zasloužená výhra.