Šandor (P)
Sponner
20
Chour - Johanides, Roček, Nečesaný, Pospíšil - Maštalíř, Míle, Hájek, Horyna - Šandor, Kučera

V 22. minutě nebyl odpískán signalizovaný ofside a z opakované střely šli hosté do vedení. V 35. minutě přímý kop J. Ročka z dobré vzdálenosti skončil 3m vedle a 2 nad (ani ochranná síť za brankou nestačila). V 40. minutě po centru Kučery R. Maštalíř hlavou těsně vedle. Druhá půle začla náporem domácích a v 50 minutě byl ve vápně sražet R. Maštalíř a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Šandor. V 75. minutě Šandor prostrčil na M. Nečesaného ten upaloval sám na branku ale zakončil slabou střelou do brankáře. V 78. minutě netakticky vyběhl Chour, hosté však nabídnutou šanci nepotrestali. Domácí brankář se blýskl o 2 minuty později když krásně vyrazil střelu dašických.  O chvíli později však se dašičtí už radovali, to když po centru z levé strany dorážel Borovec a bylo to 2:1. Do poslední šance se prodral R. Maštalíř vystřelil k bližší tyči, ale hostující brankář na jedničku. Závěrem: První poločas vyrovnaný, druhý poločas mírně lepší domácí, všechny body si však odvezl soupeř.