V. Melc (D. Král)
Klempíř (Sponner, Pražák)
80
J. Baláš - D. Král, M. Koláček, L. Mládek, D. Šišán - O. Koláček, L. Vach, F. Pýcha, L. Kaplan - V. Melc, M. Machatý (A. Kašpar, P. Shejbal)

Ve Chvojenci se hrál nadprůměrný okresní fotbal s řadou šancí (především na straně hostů). Ve 20. minutě se do nadějné situace dostal F. Pýcha, jenž však ještě hledal spoluhráče L. Kaplana, jehož střela byla obráncem zblokována.  V 30. minutě prošel polovinu hřiště agilní O. Koláček na vápně zasekl a pravou trefil pouze tyč. V dalších šancích se objevovali V. Melc, M. Machatý, F. Pýcha,...,bohužel však jejich zakončení bylo žalostné. Na vyložené šance to bylo 3:8. Dvě využité šance domácích však na výhru stačili a brali všechny body. Závěrem: kvalitní utkání až na tu koncovku.