Machatý
Oulický
100
J. Kopřiva - D. Král, L. Mládek, M. Koláček, D. Šišán - L. Kaplan, F. Pýcha, L. Vach, O. Koláček - V. Melc, M. Machatý (A. Kašpar, J. Prokeš)

K dalšímu mistrovskému zápasu dorazil nováček z Přelovic. V 9. minutě po centru V. Melce pálil z voleje L. Kaplan, ale hostující brankář na jedničku. V 15. vysunul F. Pýcha do golovky šutéra Melce, ale ten dal vedle. V 20. minutě sklepl na vápně míč V. Melc pro M. Machatého a jeho jedovka skončila na tyči. O minutu později M. Machatý hlavou nad. V 31. minutě střílel v nadějné pozici F. Pýcha pouze pod víko ochranné sítě. V 37. minutě se domáci diváci dočkaly a M. Machatý o tyč 1:0. V 39. minutě poprvé po zaváhání ve středu obrany zahrozili hosté, ale J. Kopřiva pádem pod nohy celou akci zneškodnil. V 42. minutě po rohu L. Vacha, V. Melc hlavou těsně nad.  V poslední minutě po přímém kopu hostí bylo vyrovnáno. Branka padla hlavou z hranice malého vápna. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a v 50. minutě trefili břevno (opět hlavou). V 55. minutě se dotával do šance V. Melc ale na golmana poslal jen slabou střelu.  V 65. se do šance dostával F. Pýcha, ale obrance hostí zasáhl na poslední chvíli a střelu zblokoval. V 85. minutě zaujal domácí diváky sprint D. Šišána přes celé hřiště, jeho střela však šla vedle. Závěrem: v první půli jsme byli lepší, druhá vyrovnaná. Dnes to chtělo udělat o dva body více.