L. Mládek (L. Vach)
Strnad ml. (Laksar, ???)
80
J. Kopřiva - M. Koláček, D. Král, L. Mládek, D. Šišán - F. Pýcha, L. Vach, J. Prokeš, O. Koláček - V. Melc, M. Machatý (L. Kaplan)

Zápas se hrál za trvalé mírné převahy našeho mužstva. V 15. minutě zneškodnil domácí brankář hlavičku V. Melce až na brankové čáře. V 30 minutě se dostával do šance F. Pýcha, jeho průnik však zneškodnil nestárnoucí O. Drábek. V 37. minutě pumelici D. Šišána z přímého kopu zneškodnil domácí brankář. Ve 40. minutě po závání našeho brankáře se dostal do šance Bačina, naštěstí, ale minul odkrytou branku. V 50. minutě po zaváhání naší obrany se dostával do šance Drbohlav - J. Kopřiva na však na jedničku. V 60. minutě po centru F. Pýchy a hlavičce M. Machátého již část našich diváků jásala, míč však skončil na boční síti. V 70. minutě po nedůslednosti v naší obraně se dostali domácí do překvapivého vedení. Střelcem byl Bačina. V 75. minutě mohl srovnat F. Pýcha, v nadějné situaci však netrefil. V 82. minutě došlo k vyrovnání, to když si na přímý kop L. Vacha naběhl nehlídaný L. Mládek a do protipobyhu brankáře 1:1. Závěrem: Spravedlivá dělba bodů v průměrném zápase.