Středa, Srpen 25, 2010
Vach (P)
Oulický (Májek, Klempíř)
J. Baláš - M. Koláček, D. Král, L. Mládek, D. Šišán - F. Pýcha, L. Vach, J. Prokeš, O. Koláček - V. Melc, M. Machatý (L. Hloupý)

V 10. minutě jsme se mohly dostat do vedení, to když brankář domácích netakticky vyběhl a u míče byl dřive M. Machatý, údělal kličku, ale v nadějné situaci minul odkrytou branku. V 15. minutě chybovala domácí obrana a M. Machatý se objevil sám břed brankářem. Bohužel měl hodně času na přemýšlení a domácí golmana trefil do nohou. První varování od domácích přišlo v polovině poločasu, když po standartní situaci a odraženém balónu nastřelily břevno. Těsně před poločasem se ještě objevil v nadějné situaci V. Melc, ale brankáře se mu přehodit nepodařilo. V prvních 20 minutách druhého poločasu jsem si vybraly slabší chvilku a bohužel dvakrát inkasovali. Do zápasu nás vrátil v 70. minutě průnik V. Melce, který byl ve vápně sražen a z penalty se nemýlil L. Vach. Závěr zápasu patřil nám a domácí se bránily ze všech sil. Svůj náskok však uhájily.  Celý zápas rozhodla chvilka nekoncentrace, jinak vyrovnaný špíl.