6. Melc (Šišán), 30. Melc (M. Koláček), 51. Melc (Pýcha), 56. Machatý (M. Koláček), 63. Vach (D. Šišán)
Májek (Laksar, Havlík)
40
J. Baláš - M. Koláček, D. Král, O. Mikuláš, D. Šišán - F. Pýcha, M. Pachovský, L. Vach, O. Koláček - V. Melc, M. Machatý (L. Mládek, L. Hloupý, P. Shejbal)

První mistrovské utkání na podzim a hned kanonáda. Tu začal v 6. minutě V. Melc, který si ve vápně položil obránce a nezadržitelně skóroval. V 21. bylo vyrovnáno, když obraně utekl Svatoň a podél golmana 1:1. V 29 minutě střela V. Melce skončila na břevně. V 30. minutě rychlá akce Vach, M. Koláček a Melc hlavou 2:1. O chvilku později Svatoň vymotal celou naší obranu a srovnal na 2:2. Druhý poločas již jasně patřil domácím. V 51. minutě vysunul F. Pýcha šutéra Melce a ten dovršil svůj hattrick. V 56. minutě byl ve vápně faulován M. Koláček, rozhodčí Májek poskytl výhodu a do prázdné branky M. Machatý 4:2. V 63. minutě zatáhl míč podél levé strany D. Šišán a odražený míč uklidil placírou k tyči L. Vach. Poté hosté vystířdali svého nejlepšího střelce Svatoně a zápas se již dohrával z povinnosti. V 70. minutě došlo ve vápně ke střeu Melce s hostujícím brankářem, ale píšťalka sudího Májku zůstala němá. Nekoncentrovanost v 75 minutě dovolila ještě hostům korigovat výsledek. Závěrem lze řici, že první zápas vyšel, kaňkou však bylo zranění M. Pachovského a O. Mikuláše.