Středa, Srpen 18, 2010
Pohár ČMFS
F. Pýcha (M. Machatý)
Svědiroh, Seibert, Morávek
J. Kopřiva - M. Koláček, D. Král, O. Mikuláš, S. Šišán - L. Mládek, F. Pýcha, L. Vach, O. Koláček - V. Melc, M. Machatý (Hloupý, Prokeš, R. Pachovský)

Los soutěže nám přidělil těžkého soupeře z krajského přeboru. Nicméně náš tým začal bez respektu a ve 4. minutě rozvučel břevno branky Milan Machatý. Ve zbývající části prvního poločasu se hrál běhavý a dá se říci vyrovnaný zápas, ve kterém hosté byli efektivnější před brankou. V druhé půli docházeli síly a soupeř svůj náskok navyšoval. V druhé půli potěšila pumelice D. Šišána (pravou nohou), které opět skončila na břevně branky. V poslední minutě korigoval výsledek F. Pýcha po vyražené střele Milana Machatého. Zápas nám ukázal, kde musíme ještě zabrat, nicméně ostudu jsme určitě neudělali.