Pá, 18. 03. 2016
Dne 16. 3. 2016 se v Hradci Králové hrál atraktivní zápas MOL cupu FC Hradec Králové – FK Mladá Boleslav. Zápas skončil vítězstvím hostů v poměru 4:1. V základní sestavě domácích nastoupil Honza Shejbal z Dolní Rovně. Proti týmu Milana Baroše, Jana Chramosty a spol odehrál 63 minut. Hlavní hvězdou poločasového programu se však stal hráč TJ Sokol Roveň Roman Pavliš. Patřil mezi čtyři vyvolené, kterým mladá atraktivní reportérka hodila tenisák. Držitelé tenisáku si to pak rozdali v běhu na šířku hřiště tam a zpět. Tam měli za úkol donést co nejrychleji zmíněný tenisák na polévkové lžíci, zpět se pak vrátit sprintem. Roman Pavliš přesvědčil všechny přítomné, že je na fotbalovou sezónu perfektně fyzicky připraven a suverénně zvítězil! Odměnou mu byl víkendový pobytový voucher do penzionu Rusalka v Malé Úpě. Gratulujeme a věříme, že se mu bude podobně dařit i v boji o záchranu okresního přeboru. Foto v příloze.