Ne, 24. 02. 2013

V neděli 24.2. 2013 jsme se zúčastnili našeho dašího halového turnaje tentokrát v Moravanech.

Na tento turnaj jsme chtěli jet pouze se všemi našimi hráči a dát jim šanci se ukázat a poznat co tyto turnaje obnáší. Bohužel ještě před začátkem turnaje někteří hráči onemocněli a na turnaj jsme odjížděli pouze v 6ti lidech + znovu vypůjčeným Matyášem Viktorou z SK Holice jako brankář.

Turnaje se mělo zúčastnit 8 týmů rozdělených do dvou skupin. Tým Bukovky však nedorazil a tak se hrálo každý z každým.

zúčastněné týmy:

Sokol Moravany
Ústí nad Orlicí "A"
Ústí nad Orlicí "B"
Sokol Roveň
Paramo Pardubice
SK Holice
DFO ( dívčí fotbalový klub) Pardubice

Sestava: Viktora ( SK Holice), Kosina, Výborný, Mikuláš, Hvězda, Hrochová, Růžek- ten před začátkem musel pro nemoc odjet.

Výsledky zápasů:

Sokol Roveň : Ústínad Orlicí "A"  0 : 6

Jasná převaha soupeře!

Sokol Roveň : SK Holice  0 : 4

Holice nás přehráli a ani golman nás nepodržel.

Sokol Roveň : Paramo Pardubice  1 : 3

Branka: Hvězda

Podařilo se nám vstřelit jeden gol, ale to bylo vše.

Sokol Roveň : DFO Pardubice  0 : 5

Ze začátku jsme s holkama drželi krok, ale pak Matyáš chytil míč za hranicí vymezeného území a byla penalta 0:1.  To se bohužel opakovalo však ještě jednou, ale tentokrát penaltu vyrazil. Po té kluci dvakrát při vhazování autu neuhlídali nejmenší hráčku, která si naběhla na zadní tyč a bylo to 0:3. Holky ještě přidali další dva goly a upravili tak výsledek utkání na konečných 0:5.

Sokol Roveň : Ústínad Orlicí "B"  0 : 4

Jasná převaha soupeře. Ústí mělo oba týmy vyrovnané.

Sokol Roveň : Sokol Moravany 1 : 2

Branka: Hvězda

Vyrovnaný zápas, Moravany však dali o gol více.

Konečné pořadí:

1. Ústínad Orlicí "A"
2. Paramo Pardubice
3. DFO Pradubice
4. Sokol Moravany
5. Ústí nad Orlicí "B"
6. SK Holice
7. Sokol Roveň

Závěr: Vzhledem k malému počtu hráčů se nedá moc hodnit, kluci museli vydržet odehrát téměř v kuse 16min v každém zápase ( na pár minutek je prostřídala Michala Hrochová).

Ondřej Mikuláš
asistent trenéra