So, 16. 02. 2013

Na turnaji startovalo 8 mužstev rozdělených dvou skupin.:

Skupina A                                 Skupina B
Přelouč                                      MFK Chrudim
Jestř.Lhota                                Pardubičky
Sokol Roveň                              Velim
FK Pardubice                            Velký Osek

Hrálo se 1 x 15min s počtem hráčů 4 +1.

Na turnaj jsme jeli s touto sestavou:

Hvězda, Kamenohorský,Kosina, Mikuláš, Výborný + vypůjčený hráči z SK Holice Viktora, Tlučhoř, Slezinger a Habas.

I přes výpomoc hráčů Holic jsme skončili ve skupině jako poslední a také i celkově na celém turnaji. Podařilo se nám dát pouze dvě branky a 20 jsme jich obrdželi.

výsledky zápasů:

Roveň - FK Pardubice  0 : 5

jednoznačná převaha soupeře. Ukázalo se, kde máme co dohánět.

Roveň - Přelouč  1 : 2
Branka: Tlučhoř (SK Holice)

Kluci si vzali poučení z prvního zápasu  drželi s Přeloučí krok. Samozřejmě velkou zásluhu měl na tom Matyáš Viktora z SK holice, který nás v bráně podržel po celou dobu turnaje. Nebýt jeho včasných výběhů byly by výledky o dost horší. Ale určitě i kluci předvedli úplně jinačí hru jak v prvním zápase. Jejich odměnou byla také vstřelená branka. Škoda, že se nepodařilo dát o jednu nebo dvě branky navíc.

Roveň - Jestř.Lhota  1 : 4

Branka: Hvězda

Hned ve 20" od úvodního hvizdu jsme vedli 1:0. Po rychlé kombinaci Mikuláš, Hvězda rozvlnil druhý jmenovaný soupeřovu sít. Bohužel vedení jsme dlouho neudrželi a soupeř vyrovnal a přidával další branky. Bohužel i toto utkání jsme prohráli a ve skupině skončili poslední.

V PLAY OFF jsme se utkali s týmem Velim, který skončil ve skupině B na třetím místě.

Roveň - Velim  0: 7

K tomuto ukání, bych se raději nevyjadřoval. Totální propadák -naši hošani se na něj totálně vyflákli, i když jsme jim s Petrem říkali, že je to důležité utkání at do toho dají vše.

Boj o 7.místo jsme hráli s týmem Velký Osek, s kterým jsme také prohráli

Roveň - Velký Osek  0: 2

Závěr: Myslím, že nám soupeři ukázali jak se hraje fotbal a doufám, že si z toho kluci vezmou ponaučení pro další utkání.

Ondřej Mikuláš
asistent trenéra