St, 31. 07. 2013

V historicky prvním zápase o pohár starostky obce jsme nepodali přesvědčivý výkon, ale přesto se nám i s trochou štěstí podařilo zvítězit. Do první šance se dostal hned v druhé minutě L. Kaplan, ale z malého vápna přestřelil. Po desesti minutách se hra vyrovnala a otěže zápasu začínali pomalu přebírat hráči Litětin. Odměnou jim byla vedoucí branka, to když se 28. minutě trefil pěkně z voleje Pekárek. Náš tým se dočkal srovnání v 41. minutě, to když se prosadil Milan Absolon. O tři minuty později se naši přiznivci tetelili štěstím, to když po pěkné kombinační akci se opět prosadil Milan Absolon. Druhý poločas přinesl mírný tlak hráčů Litětin, nicméně nikdo z nich naši pozornou obranu nepřekonal. Neujali se ani naše ojedinělé šance Absolona, Melce či Šišána a tak zápas skončil těsnou výhrou našeho týmu. A tak jsme získali druhý vítězný pohár během čtyr dnů (po sobotním vítězství na turnaji v Jaroslavi). Za naše mužstvo nastoupili: J. Baláš, D. Král, O. MIkuláš, J. Roček, A. Kašpar, J. Kučera, T. Madák, L. Kaplan, D. Šišán, V. Melc, M. Absolon, R. Král, J. Dušek a R. Pachovský. Fotodokumentace k této podařené akci v příloze.