So, 28. 07. 2012

Naše mužsto se zúčastnilo dalšího letního přípravného turnaje - tentokráte v Jaroslavi. V prvním utkání jsme se utkali s týmem Sokol Dobříkov "B" a po remíze 1:1 (branka J. Kučera) jsme vyhráli v penaltovém rozstřelu 2:0 (úspěšní byli M. Koláček a T. Komárek). V dalším utkání jsme narazili na nejtěžšího soupeře z Horního Jelení a opět jsme remizovali 1:1 (branka M. Machatý). Na penalty se nikdo z našich střelců nemýlil a vyhráli jsem 3:1. Z penaltového rozstřelu stojí za zmínku především "vršovický lob" M. Koláčka, který zapadl přesně do šibenice. V posledním utkání jsme zvítězili po těžkém boji nad domácí Jaroslavi 1:0 (branka M. Machatý).

Celkové pořádí:

1. AFK Horní Jelení (7b.)
2. Sokol Roveň (5 b.)
3. Sokol Jaroslav (3b)
4. Sokol Dobříkov "B" (0b)

Za Roveň nastoupili: J. Baláš, D. Král, R. Král, V. Melc, L. Mládek, M. Koláček, A. Kašpar, L. Vach, O. Mikuláš, M. Machatý, J. Roček, J. Dušek, a mladíci L. Míle, J. Kučera a T. Komárek. V posledním utkání jsme ještě zkoušeli případnou posilu z Ostřetína P. Paukerta.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen (po zásluze) náš Honzaaaa Baláš. Gratulujeme.

Zapsal: Radek Král