Pá, 09. 09. 2016

Skončili nám prázdniny a začal nový školní rok a my už v této době máme odehraná 3 soutěžní utkání. Start do  nové sezony se trošku zadrhl, především na domácím hřišti a tak máme zatím pouze jeden bod z Rosic. První utkání proti týmu z Ostřešan jsme po první půlce, která nepřinesla žadné šance na obou stranách odcházeli do šaten za remízového stavu. Do druhé půle jsme nastoupili z větším odhodláním a důrazem, ovšem neproměněné šance a konstrukce branky nám neumožnilo dostat se do vedení a tak po ojedinělém breaku hostů jsme inkasovali gol, na který jsme už nedokázali v závěru odpovědět. Týden na to nás čekala cesta a těžký zápas proti Rosicím, které se netají postupovými ambicemi. Zde jsme navázali na druhý poločas s Ostřešanama a dobrým pohybem, bojovností a důrazem, jsme ještě 12min. před koncem vedli. Bohužel jsme vedení neudrželi a tak zápas skončil nejspíš spravedlivou dělbou bodů. Chválím celé mužstvo za předvedený výkon a bojovnost. S tímto uspěchem jsme se připravovali na druhé domácí utkaní proti Opatovicím. Co však následovalo v tomto utkání je až k neuvěření. Zápas byl bez emocí, nasazení a především bez pohybu a tak už v první půlce, díky Baldovi, nebylo skore pro hosty více jak dvoubrankové. Bohužel ani ve druhé půlce nepřišla žadná změna, kromě dvojitého střídaní na naší staně, a tak přišel trest v podobě golu ze standartní situace. Až po této brance jsme začali trošku víc běhat a občas se objevila i nějaká ta šance. Náš závěrečný nápor byl ovšem jen platonický a tak hosté v nastaveném čase ještě upravili skore na 0:2. Snad jsme si vybrali nejhorší podzimní utkaní a ted už jen bude lépe a lépe. Makáme dál a už snad další zápas bude vítězný.