Holická florbalová liga MUŽŮ – 3. kolo - 2. 11. 2019

TJ Sokol Roveň „B“ (dorost) – Holice Stars 1:5 (1:2)

TJ Sokol Roveň „B“ (dorost) – Olymp 2:8 (0:4)

Branky: V. Schejbal (Š. Sochor), O. Schejbal

TJ Sokol Roveň „A“ – Olymp 2:3 (0:0)

Branky: T. Bareš, M. Nečesaný (V. Zeman)

Sestava TJ Sokol Roveň „B“ (dorost): T. Bareš – Jiří Ptáček, O. Shejbal, R. Kopřiva, A. Šulc, P. Vinař – L. Toušek, E. Hrochová, Š. Sochor, V. Schejbal.

Sestava TJ Sokol Roveň „A“: M. Dušek – P. Vinař, L. Jehlička, J. Chobot, T. Bareš – V. Zeman, V. Procházka, P. Steiner, M. Nečesaný.

3. kolo se výsledkově nevydařilo ani jednomu z roveňských týmů. Dorostenci vyztužení Pavlem Vinařem nezačali špatně, když na dvě branky holických Stars dokázal odpovědět Lukáš Toušek přesilovkovou střelou. I ve druhé půli podali Roveňáci slušný výkon, ale góly chyběly, což neplatilo na straně Holic. Zápas tedy skončil jednoznačným rozdílem 1:5.

Druhý zápas se dorostencům vůbec nepovedl. Olymp měl více ze hry, což dokázal navíc přetavit ve velké množství branek. Za naše dorostence se trefil jen Vojta Schejbal a po luxusním sólu i obránce Ondra Shejbal.

Poté čelili Olympu také naši muži a „pomsta“ se bohužel vůbec nezdařila. Nemohli jsme najít svoji herní tvář. Po bezgólovém poločase šel soupeř do vedení, ale při hře tří na tři se hbitým oběhnutím brány prosadil Tomáš Bareš. Olymp se však těsně potom, co jsme ubránili oslabení, přeci jen dostal znovu do vedení. Překvapivou dorážkou z rohu se po pohotové otočce ale prosadil Michal Nečesaný a bylo to 2:2. Nakonec ale Olymp přidal třetí gól a získal tak všechny body.

Po polovině základní části HFL je tak pořadí v tabulce velmi vyrovnané (krom 1. místa, za nímž míří suverénně Skoromistři). Dorostenci stále drží senzační 3. místo, muži na ně společně s dalšími 3 týmy ztrácejí 3 body.