Holická florbalová liga dorostu 2018/19 – 2. kolo - 8. 11. 2018

Branky: 2x Jiří Ptáček (O. Schejbal, E. Hrochová)

Roveň – DDM Holice (starší žáci) 1:3

Branka: A. Šulc (Jiří Ptáček)

Sestava: D. Benda – O. Shejbal, R. Kopřiva, A. Šulc – Jiří Ptáček – E. Hrochová, L. Haus, A. Chybová.

Na druhé kolo ligy jsme vyrazili ve stejně bídném počtu jako minule, posílil nás pouze staronový hráč Adam Šulc. V prvním zápase jsme se dlouho drželi na dostřel. Pomohlo nám k tomu i štěstí, protože holický dorost, který od nové sezony válí ve 3. dorostenecké lize, předváděl vyspělou kombinační hru, neustále zaměstnával naši obranu a nastřelil i několik tyček. Nicméně v první půli vstřelil jen jeden gól a na ten dokázal odpovědět po úniku a dorážce vlastní střely Jiří Ptáček. Ve druhé půli však soupeř přetavil svou převahu v další góly, a tak ani zákroky brankáře Bendy nezabránily prohře 2:6.

Ve druhém mači nás čekal sice schůdnější soupeř, ale již bez Andrey Chybové jsme podali velmi špatný výkon. Soupeř využil nedůsledností v obraně a dostal se do vedení 2:0. Pak sice snížil Adam Šulc a několik šancí na vyrovnání měl Lukáš Haus, na něm však bohužel byla znát nerozehranost. Poslední slovo měl nakonec soupeř.

Dnešní zápasy nám ukázaly, že pokud se naše počty nerozšíří, budeme soupeřům čelit s velkými obtížemi. Nicméně stále držíme 3. místo a budeme se rvát dál.

Zapsal: M. Nečesaný