Pá, 09. 09. 2016

Petr Kopa, trenér: " Máme za sebou 2 soutěžní utkání,  a to u obou týmů, jednou venku a jednou doma. Zatím se nám nepodařilo vyhrát ani v jedné kategorii, ale věříme že dobré výsledky se dostaví. U8 hráli v Měticích a doma s Nemošicemi,  bohužel jsme zatím nenarazili na stejně staré kluky jako máme my a to je v této kategorii dost znát. Snad to naše nejmenší fotbalisty neotráví a budou se dál těšit na další zápasy. Jediným střelcem ze dvou zápasů je Kuba Ducheček.

To kluci z U10 se již střelecky prosadili,  a to hned v domácím zápase proti Sezemicím, kde skórovali Lukáš Fritsh, Adam Bartoníček a naše nová posila Radim Novák, který se trefil hned 2 krát. Sice nám góly na výhru nestačili ale zápas to byl povedený a kluci si zaslouží pochvalu. Navíc nám to zlepšilo chuť po vysoké prohře z Moravan, kde jsme okusili dost drtivou porážku. Děkujeme všem rodičům a fanouškům, kteří nás podporují a drží pěsti."