Pá, 28. 09. 2018

FC Stavospol Litětiny - TJ Sokol Roveň 2:6 (0:3)

hráno v Litětinách na hřišti 2 x 30 minut.

V pátek 28.9. na svátek Svatého Václava a na roveňské posvícení se utkaly SG SK FC Stavospol Litětiny a TJ Sokol Roveň. Domácí výrazně omladili svůj tým a očekávali, že roveňské hráče lehce přejedou. Ti zvolili netradiční taktiku a do branky poslali bombéra Václava Melce (tím mu dali dárek k svátku), který svým bezchybným výkonem trápil šutéry domácích. A tak skore narůstalo pouze na druhé straně a v 58. minutě se zastavilo na číslicích 0:6, když výrazným způsobem přispěl střelec hattricku Martin Klasovitý (navíc na něj byla penalta, kterou proměnil brankář Melc). V této minutě taky pro zranění a naprostou vyčerpanost odstoupili     2 hostující hráči, a tak domácí během posledních dvou minut utkání korigovali na stav 2:6.

Všichni borci byli naprosto spokojení se svým výkonem, za který byli odměněni posvícenskou husou v režii Mirka Sháněla.

Sestavy :

Litětiny : Cabicar, Kašpar Z., Pěkný, Krpata, Kremlička, Valenta J., Jirout D., Jirout M., Sluka, Racek, Štancel, Kaplan

Roveň : Melc, Kašpar M., Valenta R., Herbst, Mikuláš, Klasovitý, Cimfl, Schmeiser, Rojkovič, Motyčka P., Sháněl

Branky : Sluka, Štancel - Klasovitý 3 x, Melc z pen., Schmeiser, Rojkovič.