So, 29. 09. 2018

Vážení sportovní přátelé,

v letošním roce oslavil 85. narozeniny bratr Václav Ludvíček.

Je to dlouholetý a dnes už čestný člen naší tělocvičné jednoty, po revoluci spolu se sestrou Mikanovou a bratry Růžičkou, Foltýnem a Kremličkou spoluzakladatel a obnovitel tělocvičné jednoty.

Dolnoroveňský občan je znám svým přímým jednáním, otevřeností, kamarádstvím a obětavostí pro kolektiv.

Výrazně nám pomohl jako vedoucí skupiny v době, kdy jsme zaměstnávali vojáky na náhradní službě, nezaměstnané z úřadu práce, byl výrazným dohledem a zhotovitelem  při rekonstrukci topení v sokolovně, stavbě sokolské hospůdky, organizátorem roveňských diskoték, svého času výrazného zdroje příjmu tehdejšího sdružení.

Přejeme mu nejen k narozeninám stálé zdraví, jemu vrozený optimismus a životní pohodičku.

Na snímku mu věcný dar předává starosta jednoty Ing. Milan Cimfl a předseda revizní komise Ing. Tomáš Hála.