St, 25. 12. 2013

25. 12. 2013 se uskutečnil tradiční turnaj hráčů nad 35 let za účasti již tradičních mužstev TJ Sokol Ostřetín, TJ Sokol Moravany, SK Sparta Dašice a TJ Sokol Roveň. Pro účastníky bylo připraveno příjemné překvapení a to, že se celý turnaj odehrál na nové umělé trávě, kterou nám bezplatně zapůjčila obec Dolní Roveň - Děkujeme. Nový povrh nejlépe svědčil hráčům TJ Sokol Moravany, kteří celý turnaj vyhrály. Pouze o skóre skončili druzí hráči SK Sparta Dašice. Třetí místo obsadil domácí tým a čtvrtou příčku hráči Ostřetína posíleny o trenéra našeho B mužstva M. Rojkoviče. Za domácí tým nastoupili: Vítězslav Smítal, Milan Cimfl, Vašek Melc, Petr Kremlička, Roman Pavliš, Milan Kašpar. Fotodokumentace k turnaji níže. Celý turnaj již tradičně odřídil Ludva Sponner z Jaroslavi.