So, 17. 03. 2007
V sobotu 17.3.2007 jsme byli pozváni na druhý turnaj starších žáků ve florbalu.TJ SOKOL DOLNÍ ROVEN se opět zúčastnil se dvěma týmy, v počtu 19 hráčů ,dva trenéři ,vedoucí oddílu.Kluci obou týmů předvedli velmi bojovný a pěkný výkon , dále je musím pochválit za kázenˇ a disciplínu.
Bojovný výkon se projevil na umístění obou týmu ,oba týmy si polepšili .Myšáci si změnili název týmu na Kumpány a obsadili čtvrté místo ( minule pátý ) a vyhráli tři zápasy ( minule dva ),dva zápasy prohráli na trestné střílení , a tři zápasy prohráli v normálním čase.
Druhý tým vyhrál tento turnaj a přivezl do Rovně putovní pohár.Tento tým vyhrál čtyři zápasy ,další dvě vítězství získali v nájezdech ( trestné střílení ) a dva zápasy prohráli.

VÝSLEDKY ZÁPASŮ

1.KOLO                                                                    2. KOLO

Holice    : Dolní Roven    0 : 4                       Dolní Roven : Holice      3 : 2
Svišti      : Kumpáni       2 : 3 S.N.                Kumpáni       : Svišti      2 : 1
Plameni : Dolní Roven    1 :2 S.N.                 Dolní Roven : Palmeni    0 : 1
Holice    : Kumpáni        2 :0                        Kumpáni       : Holice     1 : 2
Kumpáni: Dolní Roven    1 :3                        Dolní Roven : Kumpáni   2 : 4
Palmeni : Kumpáni         7 : 6 S.N.               Kumpáni        : Palmeni  3 : 2   S.N.
Svišti      : Dolní Roven 2 : 3 S.N.                 Dolní Roven   : Svišti     4 : 2

S.N. – SAMOSTATNÉ NÁJEZDY

Střelci SOKOLA ROVEN : Radek Přibyl 8 gólů , Michal Nečesaný 6 gólů , Pavel Vinař 4 góly , Jan Kremlička 4 góly , Tomáš Lustig 3 góly , Petr Nečesaný 3 góly, Jiří Hájek 2 góly , 1 gól dali : Václav Buben , Tomáš Stráník , Michal Vinař , Jan Roček

Trestné minuty nasbírali : Petr Nečesaný 1 minuta + osobní trest do konce zápasu za protesty a nesportovní chování , 2 minuty Pavel Vinař , 2 minuty Jan Kremlička .