Ne, 22. 01. 2012

V neděli  22.1.2012 se v Rovni v sokolovně podařil  zorganizovat další ročník turnaje ve florbalu. Na turnaj se přihlásilo 6 týmů, kteří byly rozlosovány do dvou skupin po 3 účastnících. První skupinu vyhrál zcela s přehledem Max team ve složení Luděk Vach a Jarda a Tomáš Krpatovi (pozdější vítězové turnaje). V druhé skupině dominoval tým Kumpánů. V zápasech „o všechno“ se dle umístnění v základních skupinách setkali Max team a Šulini (11:0), Zbrehe a Šejdovci (3:5) a  Kumpáni a Fans Roveň (4:5). Po těchto rozhodujících zápasech „vykrystalizovalo“ následující umístnění.

Konečné umístění

1. Max team       (Luděk Vach, Jaroslav Krpata, Tomáš Krpata)
2 Šejbovci          (Radek Král, Aleš Fišar, Jiří Růžička, Pepa a Pavel Schejbalovi)
3. Fans Roveň    (Martin Bureš, Pavel Vošek, Standa Kalous)
4. Zbrehe           (David Král, Ondřej Koláček, Zbyněk Šretr)
5. Kumpáni        (Jakub Chobot, Tomáš Stráník, Tomáš Lustig, Václav Buben)
6. Šulini            (Lukáš Johanides, Tomáš Pospíšil, Ladislav Štěpánek                             Dominik Chotěnovský)

Nejlepší střelci:
1. Luděk Vach           21 branek
2. Jaroslav Krpata    12 branek
3. Standa Kalous       10 branek

Závěrem:
Týmy předváděli velmi pěkné a hodně vyrovnané  zápasy,ve kterých se hrálo,, na plné pecky,, a velmi čistě, nikdo nebyl  vyloučený za faul ,jen za hraní rukou. Velký dík patří Jirkovi Hájkovi  za  odchytání  všech 15 zápasů .a Aleši Fišarovi, který jako správný ředitel turnaje zareagoval na situaci, že druhý brankář nedorazil a odchytat 13 zápasů.Další velký dík patří Radkovi Královi za obrovskou pomoc s organizací turnaje.

Děkujeme všem zúčastněným za pohodový sportovní  den  a těšíme se na další ročník.

Aleš Fišar  a Radek Král