So, 31. 12. 2011

V sobotu 31. 12. 2011 se konal v naší sokolovně již 7. ročník memoriálu Pavla Michálka ve stolním tenise. Letošního ročníku se zúčastnilo pouze 12 hráčů, což ovšem paradoxně znamenalo zvýšení kvality jednotlivých zápasů. První základní skupinu vyhrál Slávek Roček z Litětin, který neztratil ani jeden zápas a postupoval se skórem setů 15:2. Do semifinálové skupiny ho ještě doprovodili Lukáš Klement (Uhersko), Roman Švanda (Roveň) a Roman Horák (Roveň). Druhou základní skupinu vyhrál Josef Kudrna z Trusnova, který také neztratil ani jeden zápas a měl skóre setů 15:5. Spolu s ním postupovali Štěpán Šumpík (Pardubice), Milan Jelínek (Uhersko) a Pavel Pedro Schejbal (Roveň). Ve čtvrtfinálových skupinách opět dominovali vítězové základních skupin Sláva Roček a Pepa Kudrna, kteří opět neztratili ani jeden zápas. V prvním semifinále si poradil suverén turnaje Sláva Roček se Štepánem Šumpíkem a v druhém semifinále pak zvítězil loňský vítěz Milan Jelínek nad Pepou Kudrnou (a vrátil mu tak porážku ze základní skupiny). Ve finále poté zvítězil Sláva Roček a zpečetil tak svou spanilou jízdu turnaje. Po tuhém boji o třetí místo se nakonec radoval Josef Kudrna.

Výsledková listina:

10.
Dominik Jelínek
11.
David Svoboda (Kuba Shejbal)
12.
Jarda Netuka